Про готель

Лучшие отели Харькова

 

De Gaulle Boutique Hotel — синонім гостинності високого стандарту!

 

Зручні номери, вишукана кухня, елегантна атмосфера, уважне обслуговування і гостинність співробітників наповнять незабутніми враженнями вашу ділову поїздку чи відпочинок в чудовому Харкові.

Одна з основних переваг De Gaulle Boutique Hotel – зручне розташування. Готель розташований за 5 хвилин ходьби від стадіону “Металіст” — головного об’єкта Євро 2012. За допомогою ідеально налагодженого транспортного сполучення всього за кілька хвилин можна доїхати до найзнаменитіших визначних пам’яток міста: Театру опери та балету, Дзеркального струменя, Площі Свободи, Парку Шевченка, історичного музею. Для бізнес-гостей у безпосередній близькості від готелю розташовані представництва українських і зарубіжних компаній, бізнес-центри, виставкові зали. Гості De Gaulle Boutique Hotel матимуть також зручний доступ до аеропорту, залізничного та автовокзалу міста.
De Gaulle Boutique Hotel пропонує своїм гостям 13 номерів класу «люкс», ресторан європейської кухні з літнім майданчиком, цілодобово охоронювану парковку, безкоштовний доступ до інтернету, трансфер та інші додаткові послуги. De Gaulle Boutique Hotel — це комфортний і затишний готель у Харкові. Завітайте до нас і вам захочеться повернутися до нас неодноразово.

Вам обов’язково сподобається перебування в De Gaulle Boutique Hotel!